Kurumsal

Puretex A.Ş. olarak, non woven ve film üretimindeki bilgi ve tecrübemizi kullanarak, bebek bezi, yetişkin bezi ve kadın pedi üreticilerine yönelik yüksek kalitede ve maliyet avantajlı komponent üretimi yapmaktayız.

Gelişen teknolojiyi kullanan ve çözüm üreten partner olarak önceliğimiz müşterilerimizin beklentilerini karşılamaktır. Flekso baskılı ve baskısız tüm hijyen componentleri faaliyet alanlarımızda yer alır.

Polietilen ve non woven kumaş hammaddelerindeki gelişmeleri takip ederek ve üretim hatlarımızdaki yüksek teknolojiyi kullanarak performans iyileştirici ve maliyet azaltıcı avantajlar sunmaktayız. 8 renk baskı ve laminasyon ile hijyen komponentlerinde istenilen görsellik ve yüksek kalite sağlanmaktadır.

Baskılı – Baskısız komponetler kullanım şekline göre istenilen ebatlara dönüştürülebilmekte ya da rulo şeklinde hazırlanmaktadır. Kendi üretim alanında beklentilerin üzerinde üretim ve en hızlı şekilde teknik destek sağlayarak müşteri memnuniyetini ve devamlılığını sağlamak ana politikamızdır. Bu politikanın devamlılığının ise ancak çalışanların gelişim ve katkısı ile mümkün olabildiğinin farkında olarak, Ar-Ge ve kişisel gelişim için sürekli yatırım yapmaktayız.

Firmamızın ana ürün grupları; Baskılı – Baskısız PE Backsheet, Baskılı – Baskısız Tekstil Backsheet,  Elastik Kulak, Ön Bant, Tekstil Yan Bant, ADL ve Wicket Torba ürünlerinden oluşmaktadır. Puretex, tüm ürün ve hizmet süreçlerinde Toplam Kalite Yönetimi prensibini uygulamaktadır.